У Ташкенті львівські школярі “нахімічили” три медалі

23.05.2013 19:57

Одну золоту та дві бронзові медалі привезли львівські школярі з 47-ї Міжнародної Менделєєвської олімпіади, яка відбулась у місті Ташкент, Узбекистан.

Міжнародна Менделєєвська олімпіада – престижне змагання з хімії на теренах СНД, Балтії та Південно-Східної Європи. Протягом семи днів 118 учнів із 17 країн перевіряли свої теоретичні знання та практичні навички. У результаті змагань українська збірна, до складу якої увійшло вісім учнів 10-11 класів, здобула дві золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі.

Олімпійське золото завоював Андрій Стельмах, випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. І. Франка, а бронзові медалі здобули Олег Гордійчук і Владислав Нешта, учні Львівського фізико-математичного ліцею, інформує холдинг OSTCHEM.

Всього українська команда здобула вісім нагород – ще одне олімпійське золото завоював Олександр Вигівський, випускник Харківської гімназії №47, срібло привезли додому кияни Христофор Хохлов, який навчається в науково-природничому ліцеї №145, та Марія Анапольська, випускниця Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер». Бронзові медалі отримали учень київського ліцею №100 «Поділ» Роман Діденко та випускник Вінницької фізико-математичної гімназії №17 Олександр Ляшук, пишуть Львівські новини онлайн

«Міжнародні змагання такого рівня дуже важливі для талановитої молоді: вони дозволяють перевірити знання та впевнитися у своїх силах. Можливістю участі у Міжнародній Менделєєвській олімпіаді ми завдячуємо великим хімічним підприємствам, які повірили у наших учнів і оперативно надали підтримку, – прокоментувала Лілія Олексин, вчителька Львівського фізико-математичного ліцею, яка цього року підготувала трьох призерів олімпіади. – Діти повернулися дуже задоволеними, вони відчули смак перемоги та зі ще більшим захватом готуються до наступних змагань».

Експрес онлайн

0 коментарів “У Ташкенті львівські школярі “нахімічили” три медалі”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *