Об’єднана опозиція вимагає негайно припинити тиск на “Експрес” – спеціальна заява

13.08.2013 15:28
Об'єднана опозиція вимагає негайно припинити тиск на "Експрес" - спеціальна заява

У відповідь на події, що розгорнулись навколо газети “Експрес”, ОО “Батьківщина” на своєму офіційному сайті поширила спеціальну заяву.

Ось її текст:

“12 серпня 2013 року Міністерство доходів та зборів під надуманими та штучними приводами заблокувало повноцінну роботу підприємств, які забезпечують підготовку, випуск та розповсюдження газети «Експрес», – найтиражнішого та найпопулярнішого україномовного видання, яке відоме серед читачів своєю чесною, принциповою та об’єктивною позицією у висвітленні діяльності не лише влади, але й опозиції.

Однією з найбільш очевидних причин такої блокади, яку організувало відомство пана Клименка, є нервова реакція влади на критичні матеріали, які були опубліковані в останніх номерах видання. Також газета відмовилася розміщувати «джинсу» про небачені успіхи в діяльності керівника Уряду Азарова, який довів українську економіку до серйозної кризи. Таким чином напередодні президентських виборів, нинішній антиукраїнський режим намагається знищити незалежні регіональні ЗМІ та взяти їх під свій контроль.

Такі дії з обмеження свободи слова є неприпустимими у країні, яка визнала своїм головним зовнішньополітичним орієнтиром європейську інтеграцію та розраховує на підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом на листопадовому саміті «Східного партнерства».

Ми вимагаємо від Міністерства доходів та зборів, уряду та президента Віктора Януковича негайно припинити тиск на видання «Експрес» та забезпечити всі належні умови задля негайного відновлення випуску газети”.

0 коментарів “Об’єднана опозиція вимагає негайно припинити тиск на “Експрес” – спеціальна заява”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *