Януковича закликали не вважати Росію дружньою державою

Фото: Громадянський рух «Відсіч»

Фото: Громадянський рух «Відсіч»

 22.08.2013
Активісти громадянського руху «Відсіч» провели в Києві акцію проти недружньої політики Росії стосовно України. Як йдеться в повідомленні на сторінці руху у Facebook, учасники акції прийшли до будівлі Адміністрації президента з плакатами «У Росії з брата – подвійна плата», «Міняємо Росію на щось надійне», «Ні – братньому викручуванню рук», «Росія – ненадійний і небажаний партнер», «Час дати відсіч російській дружбі».

Учасники акції оголосили про початок кампанії бойкоту російських товарів, яка полягатиме в поширенні серед громадян України інформаційних матеріалів із закликом не купувати російську продукцію і віддавати перевагу вітчизняним продуктам.

Фото: Громадянський рух «Відсіч»

Фото: Громадянський рух «Відсіч»

Активісти «Відсічі» влаштували на принесених столах невелику виставку українських товарів і розмістили поряд зображення з їх російськими аналогами. Учасники акції запрошували всіх перехожих скуштувати вітчизняні продукти, аби переконатися, що вони нічим не поступаються російським.

Учасники акції передали одному зі співробітників Адміністрації президента звернення до глави держави. У ньому, зокрема міститься вимога не вважати Росію дружньою державою і надійним партнером, ухвалити усі необхідні для втілення в життя євроінтеграційних прагнень України закони. Крім того, активісти закликають президента використовувати у захисті інтересів України всі можливі міжнародні механізми (Стокгольмський арбітраж, СОТ), а також залучити міжнародну громадськість до моніторингу виконання Росією угод щодо Чорноморського флоту РФ.

Федеральна митна служба Росії з 14 серпня запровадила посилені заходи контролю вантажів, які надходять з України, після чого на двох прикордонних станціях Брянськ-Льговський і Валуйки почали збиратися поїзди.

20 серпня Міністерство доходів і зборів України повідомило, що росіяни повернулися до штатного режиму розмитнення українських товарів.

0 коментарів “Януковича закликали не вважати Росію дружньою державою”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *