ФІФА відробляє Газпромівські гроші? Антиєвропейське рішення ФІФА

Не вкладається в жодні розумні границі рішення ФІФА про покарання української збірної з футболу та львівського стадіону за “расизм”, який полягав у використанні символіки УПА (червоно-чорного прапора), портретів Бандери, Шухевича та герба “Золотий Лев”, нашого давнього герба. Якесь дикунство наступає. Якщо офіційні діячі ФІФА не знають української історії, то хай походять в українську школу, де їх навчать її. Або принаймі порадяться з професійними, а не газпромівськими істориками. Розумію, що Добкін і Кернес – неуки. Звідки їм знати, що Юрій Шевельов – великий вчений, порядна і чесна людина. Такими ж виявилися і члени міської ради Харкова. Але неприпустимо, щоб такі ж неуки працювали в Європейських установах. Українці зараз підписують  петицію до ФІФА щодо неправомірності їхнього рішення стосовно України. Але чи розумні слова цієї петиції будуть сильнішими за гроші Газпрому? Корумповані діячі ФІФА можуть реагувати лише на папірці певного типу, до якого петиція не відноситься.

Очевидно, що спостерігачі від ФІФА на стадіоні у Львові отримали від Газпрому добрі подачки за своє політичне рішення. Але мусимо відстоювати своє право бути людьми.

По-перше, світ повинен знати, що лежить за антиукраїнським рішенням ФІФА. Це повинні зробити українські журналісти, політики і ті, які мають контакти з іноземцями.

По-друге, українці повинні активно, масово протестувати проти ксенофобного, україножерного рішення ФІФА.

По-третє, повинні бути протести коло представництв цієї організації та підчас міжнародних матчів збірної України.

По-четверте, треба виводити на чисту воду корупціонерів із ФІФА.

По-п’яте, і ми, і ФІФА повинно розуміти, що така поведінка ФІФА перед можливим рішенням про асоціацію України і ЄС створює в українців негативне відношення до Європи. Одне таке рішення європейської футбольної організації перекреслює працю багатьох політиків, спрямованих на підписання договору про асоціацію. Тобто, це рішення ФІФА спрямоване проти Європейського Союзу та його політики. Це – антиєвропейське рішення.

0 коментарів “ФІФА відробляє Газпромівські гроші? Антиєвропейське рішення ФІФА”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *