МАЙБУТНЄ ЗА МАЙДАНОМ. Звернення буддійського монаха – миротворця Дзюнсея Терасави до віруючих та служителів всіх релігій. В імя всіх релігій.

20 лютого 2014, 21:11

Сьогодні Україна стоїть на перехресті. Як виявилося, ця битва є вирішальною не тільки для майбутнього справжньої демократії і свободи, але і для майбутнього всього людства.

У цій битві всі релігії, які виступають за правду, мир і братерство зобов’язані об’єднатися на захист найсвятіших цінностей.

Останні спроби жорстокого придушення Януковичем мирних протестів, які тривали 3 місяці, показали, що він зрадив народ і продав українську свободу путінській Росії. Путінська Росія зробила пекло з Чечні і втопила Сирію в океані крові.

Ми повинні захистити Україну від такого кровопролиття. Ми повинні відстоювати справжню незалежність і мир в Україні. Ми пов’язані любов’ю до України, ми єдині в намаганні врятувати народ.

Всі релігії ратують за істину, а істина є тільки одна. Її не може бути дві.

Сотні тисяч людей стояли мирно і беззахисно на Майдані протягом 3 місяців холодної зими, заради незалежності і свободи, готові пожертвувати собою заради цієї мети.

Це звичайні люди з різних верств суспільства.

Як сталося так, що їх раптом стали називати західними агентами, проплаченими Заходом? Як на них повісили ярлик екстремістів, радикалів, терористів і фашистів?

Але диктатор потребує такої пропаганди і брехні, щоб змусити народ замовкнути і щоб вбивати своїх громадян. Проте сьогодні світ не може бути засліплений такою брехнею. І обов’язок всіх релігій – захищати правду від такої брехні.

Всі релігії виступають за ненасильство, миру, людську гідність та найвищу цінність – Життя. На зорі XXI століття з’явилося світло надії, спадщина великої перемоги простих людей, які змінили долю всього світу ненасильницькими методами. Водночас ми побачили спробу жорстокої державної влади розстріляти мирний опір звичайних людей.

Сьогоднішній Майдан України втілює в собі світло і надію на майбутнє ненасильницького і справді демократичного світу. Всі релігії мають відповідальність підтримувати цю надію і захищати гідність і святість життя.

Люди на Майдані надихнули весь світ своєю спонтанною демонстрацією героїчної солідарності, співчуття, братства та самопожертви. Це той людський дух і той ідеал, до якого прагнуть всі релігії. Майдан втілює героїчний дух ще доскіфської доби, оспіваної багатьма українськими митцями.

Сьогодні від імені всіх релігій ми проголошуємо, що фізична сила і брехлива пропаганда не може знищити героїчний дух Майдану та українських людей.

Ми закликаємо представників всіх релігій світу та всіх людей захищати дух Майдану.

Що можна для цього зробити?

В узгоджений час дзвонити у дзвони, бити в барабани, сурмити в сурми, запалювати свічки, проголошувати молитву – для перемоги ненасильства в Україні.

Організувати німий живий ланцюг в різних містах світу на знак солідарності з народом України.

Сигналити в автомобільні сигнали на знак солідарності з українцями.

Від імені всіх релігій України, ми закликаємо всіх релігійних лідерів світу підготувати та

відправити релігійні делегації на Майдан в Київ, щоб захистити людей.

Ми звертаємося до п. Горбачова, п. Шеварднадзе, п. Саакашвілі та Нобелівських лауреатів у всьому світі – приходьте на Майдан, щоб зупинити кровопролиття і захистити мир, ненасильство і життя.

Вельмишановний Дзюнсей Терасава, буддійський вчитель України, Росії і Центральної Азіії ордену Ніпподзан Мьоходзі.

Вельмишановний Дзюнсей Терасава був провідним активістом ненасильницького руху в Європі кінця епохи холодної війни. Приймав участь у серпневих подіях в Москві в 1991 році. Організатор Табору Миру під час війни в Перській затоці. Організатор маршу “Матері за життя” під час чеченської війни, а також молитовного маршу за мир між Індією та Пакистаном.

0 коментарів “МАЙБУТНЄ ЗА МАЙДАНОМ. Звернення буддійського монаха – миротворця Дзюнсея Терасави до віруючих та служителів всіх релігій. В імя всіх релігій.”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *