Щодо нападу на ромів у Львові

червня 24, 2018Новини, Події
ЗМІ заповнили повідомлення про напад на ромів у Львові. Уже не перший напад за останній час. Напад з трагічними наслідками. Чому рядові українці, які відзначаються надзвичайною толерантністю до інших народів, я б сказав аж хворобливою толерантністю, нападають на ромів? Що роми дуже часто займаються крадіжками, обманом, шахрайством, вициганюванням грошей та іншого добра у місцевих громадян, є відомою істиною. Отаборюючись в парках та інших місцях, які призначені для відпочинку, роми часто наносять шкоду місцевості. Роми – кочовий народ. Чи узгоджені маршрути кочування з владою так, щоб ці кочування не приносили незручності місцевим громадянам? Ні. Владу це не цікавить, бо не приносить їм жодних дивідентів. Тому місцеві громадяни України змушені самі вирішувати проблеми, які виникають у зв’язку з кочуваннями ромів. Зауважу ще раз – внаслідок того, що влада не виконує своїх прямих обов’язків. Події у Львові – напад на ромський табір – є наслідок бездіяльності влади. Карати треба у першу чергу ті владні структури, які відповідають за громадський порядок.
І ще одне – коли траплялися випадки грабунку місцевих громадян ромами, крадіжок – жоден пес не гавкнув, ні з місцевої влади, ні з Європейського союзу. Місцеві громадяни виявились абсолютно беззахисними. І Денисова ніжно мовчала про порушення прав місцевих громадян. А зараз, коли бездіяльність пані Денисової і владних структур привела до трагічних наслідків – всі заворушилися. Навіть Євросоюз заворушився. Порушується право людини! Ніби українці – не люди, їхні права можна порушувати.
“Немає народів Каїнів,
Та й немає народів Авелів…”
писав колись Іван Драч.
І ще
“Бо ж на дружбу простягнуті руки
Можуть тобі і викрутити?”
“Немаю зла до жодного народу” скажемо вслід за Іваном Драчем. Але мусимо всіх громадян України захищати і влада мусить гарантувати забезпечення прав ВСІХ громадян і порядку на території України.
Зараз за трагедію, яка сталася, треба у першу чергу питати у МВС, президента, місцевої влади, які не забезпечили конституційних прав місцевих громадян на громадський порядок і захист від насильств, крадіжок, обманів. Це їхня бездіяльність спровокувала трагедію. Їх і треба судити.
Я нагадаю випадки у судах, коли люди самі мусили карати злочинців, бо судова влада цього не робила. На жаль, владу в Україні це нічого не навчило. На жаль…

Сусіди півночі чули крики нещасного: фермеру, у якого українські військові набирали воду, солдати Путіна вирізали серце

лютого 5, 2016Безправ'я, Події
У будинку викрадених фермерів та їхнього вбитого сина поселився російський військовий.
Родина фермерів Сокіл-Ясінських. Фото: debaltsevo.com.Родина фермерів Сокіл-Ясінських. Фото: debaltsevo.com.

Фермери Людмила Миколаївна Сокіл і Микола Миколайович Ясінський проживали з молодшим сином в селі Комуна біля Дебальцевого. Все, чим вони «завинили» – до їхнього будинку на краю селища приїжджали за водою українські військові, дислоковані неподалік. Після переходу міста під контроль “ДНР” Людмила і Микола були викрадені серед білого дня, а їх 27-річний син після тривалих тортур – садистськи страчений за підтримку України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на debaltsevo.com.

«Сашу убили показательно – считает сестра покойного Наталья Сокол. А причиной доносов на семью фермеров стала человеческая зависть. – Мои родители вставали в 4 утра, работали, как пчёлки, и ложились поздно. В семье никто не пил. У нас много своей земли. Саша сам сеял и убирал поля, своими руками всё ремонтировал…».

Наталья рассказала подробности произошедшего с её семьёй после прихода «русских братьев» в Дебальцево: «5 Марта 2015 г в 7.00 утра мои родители выехали на синей «Ниве» из села Коммуна в Дебальцево продавать молоко, творог, сметану, и домой не вернулись. Я звонила целый день, но никто не отвечал. Мой младший брат Александр Сокол ждал родителей до обеда, но они так и не вернулись. Тогда Саша пошел пешком из Коммуны в Дебальцево через все блокпосты, спрашивая о родителях, но никто их не видел. Саша написал заявление о пропаже в полицию «ДНР», заявление приняли.

Через время я узнала, что родителей задержали, когда они покупали хлеб в магазине на Лесной. Подъехал военный “Урал”, и люди в форме вывели их из магазина, маму посадили в “Урал”, а отца в его «Ниву», машины уехали в разных направлениях. Позже мне сообщили, что отца расстреляли в тот же день.

По дороге домой брат встретил друга, который рассказал, что в их двор заезжал военный «Урал», и в него что-то грузили. Друг предостерег, но Саша всё равно вернулся домой, потому что надо было покормить животину и старую бабушку, которая еле ходит. Когда он вернулся, то увидел, что в доме всё было перевёрнуто: забрали ноутбук, два электрогенератора, золото, документы на технику… Позарились даже на купорку, тушенку. Брат продолжал названивать родителям, но безуспешно.

Тогда Саша позвонил мне и обо всём рассказал – я слёзно умоляла уходить из дома, в результате он оставил возле бабушки много еды и воды, покормил хозяйство и на время ушел. Потом сообщил, что вернётся домой, пойдёт сдаваться, чтоб отпустили маму – я его умоляла, чтоб он этого не делал. В итоге договорились созвониться в 23:30, но кто-то уже сбрасывал мой вызов. А потом телефон Саши отключили…

Как рассказала бабушка, в тот день в дом зашли два десятка военных в масках и требовали сказать, где внук. Незваные гости остались выжидать, и брат всё-таки вернулся домой… Через время соседи рассказали, что Саша сильно кричал полночи и просил о помощи. После чего он пропал.

Нашли Сашу перед Пасхой, в заброшенном доме. Голова была чёрная от удушения проволокой, руки – согнуты в локтях. В районе сердца была дыра. Потом забрали всё наше хозяйство, тракторы, комбайны, плуги, сеялки, культиваторы, зерна на миллион, вынесли всё из дома… Все, что наживали родители и мой Санька…», – рассказала девушка.

Со слов местных жителей Наталья узнала, что тракторы её родителей оказались в распоряжении российского военного с позывным «Арда». Техника фермеров по сей день стоит на месте бывшей оптовой базы на Лесной, ею теперь вывозят металл, чистят снег по необходимости. Известно, что эти тракторы использовали, когда разбирали на стройматериалы ресторан «Триумф».

Как говорят местные, «Арда» (настоящее имя – Алексей) прошел не одну войну, в Дебальцево он главный над отправленными сюда российскими военными. Вместе с походно-полевой женой из Коммуны «Арда» поселился в присвоенном себе доме местного предпринимателя. На «Арду» Наталья писала заявление в прокуратуру Донецка, просила помощи, но в её адрес стали приходить угрозы.

Есть у россиян и помощники из местных: например, Александр Колесников из Коммуны лично занимался вывозом техники односельчан, присвоил себе и их землю. Позже «бизнесмен» Колесников предлагал жителю Дебальцево продать всю технику фермеров и поделить деньги. – С приходом «ДНР» Александр Кузьмич стал главным в Дебальцево по приёму металла, – рассказала Наталья Сокол.

Наталья надеется, что мать с отцом могут быть живы и находятся в плену, хотя предложения о выкупе к ней не поступали. Ей уже не раз говорили, что родителей убили, но доказательств тому нет. Недавно должен был состояться обмен пленными, на котором теоретически могли быть и родители, однако обмен был сорван представителями «ДНР».

Наталья не знает, к кому обращаться за помощью. – Пожалуйста, отпустите маму, – обращается она ко всем, от кого может зависеть свобода родного человека. Если вы располагаете какой-либо информацией о судьбе похищенной семьи или можете чем-либо помочь, просьба сообщить родственникам по телефону (095) 631-26-70.

У РФ покінчив з собою юнак, який виступав проти анексії Криму

грудня 26, 2015Події
Субота, 26 грудня 2015, 14:05

У місті Жигульовськ Самарської області РФ скоїв самогубство 18-річний Влад Колесніков. Він став відомий після того, як виступив проти анексії Криму Росією і відмовився служити в російській армії.

Як пише Радіо Свобода, 25 грудня Влад Колесников прийняв смертельну дозу ліків. Поліція повідомила, що врятувати його не вдалося.

Ім’я юнака стало широко відомо в червні 2015 року, коли він прийшов на заняття у футболці з українським прапором і написом “Повернути Крим!”, а також вивісив в Подольську, де він навчався, антивоєнне гасло.

Після цього інциденту Влад був відрахований з технікуму. Ним зацікавилися спецслужби: поліцейські приходили і запитували, звідки він взяв футболку. Дід, прихильник Путіна, відправив його до батька, в Жигулевск.

В інтерв’ю Радіо Свобода Влад розповідав:

 

Владу було 18 років
Фото зі сторінки влада колесникова у facebook

“У військкоматі я сказав, що не хочу служити і не хочу йти воювати проти своїх братів. У мене на телефоні записаний гімн України. І перед входом я вирішив включити гімн України, тому що російську армію я не підтримую взагалі і служити в ній вважаю ганьбою. Ось так включив гімн України і сказав: “Хлопці, я не піду воювати в російську армію”.

Історія Влада Колеснікова набула розголосу, про нього писали і російські, і західні ЗМІ. Він вів популярний блог та брав участь у низці опозиційних груп у facebook. Однак у Жигульовську Влад не знайшов спільної мови з родичами і скаржився на цькування з боку однолітків.

Ну, что, Россия?

лютого 28, 2015Події

“Убийство Немцова – это не сакральная жертва путинского режима, это суть самого режима, который допускает такие формы политической борьбы, где убийство стало нормой, а подавление инокомыслящих стало частью политической культуры, которую одобряет значительная часть населения и элиты”.
(Юрий Романенко. Фейсбук)

Ну, что, Россия? Ты теперь довольна?!
Никто тебе не сможет помешать,
благословить на трон первопрестольный
дешевую, юродивую блядь!

Царей ты много повидала  всяких-разных.
Пусть им икнётся в золотом гробу.
Видать, дошёл черёд  до самых грязных –
до быдла, раскатавшего губу.

Одень паршивцу Шапку Мономаха!
И возликуй, что будет, наконец,
лицом России – ботоксная ряха,
а русским миром – общество овец.

Не вспоминай Литковскую, Немцова.
Забудь «Норд-Ост»,  Беслан, Боровика…
Зачем они тебе, когда есть новый,
Всесильный Царь, и твёрдая рука!

Как скоро стала шлюхой ты… Как скоро…
И хоть шуты тебя боготворят,
ты не Россия больше. Ты – Гоморра!
И путь тебе один  начертан – в Ад!
.

violonchelist (28.02.2015) durdom.in.ua

Путін повторює Гітлера? Вбивство Нємцова аналог підпалу рейхстагу?

лютого 28, 2015Події

Дорога Путіна встелена трупами – і російськими, і інших народів. У своєму прагненні до безмежної влади він не рахується з жертвами. Що вони його обходять, ці чиїсь сини і дочки, батьки і матері, знищені при організації вибухів будинків підчас виборчої компанії в Росії, чи підчас штурму театру чи в Беслані?… Тим більше Путіна не цікавлять вбиті його політикою українці і грузини, чеченці і молдавани… Цього нелюда цікавить лише влада – безмежна і жорстока. Виглядає так, що зачарований гітлеровсько-сталінською ідеологією параноїк прагне повторити своїх кумирів. Чи не збирається він повторити гітлерівську аферу з підпалом рейхстагу вбивством Нємцова. Кращого приводу розправитися з неугодними і закрутити до решти гайки московської фашистської диктатури може не скоро трапитися. Чи Путін організував це вбивство? Напевно так. Але навряд чи московська поліція це виявить. А от велику кількість “ворогів народу”, які організували це вбивство з провокаційною метою саме перед маршем 1 березня, не сумнівайтесь, виявлять. Можливо, їх будуть інакше називати, але гітлерівсько-сталінська суть цієї “караючої” акції буде дотримана повністю.

Сусіди Росії мають дуже наполегливо готуватися до воєн, диверсій, вбивст. Мирна епоха для них закінчилася.

Павел Шелков:Путин начал гибридную войны против Европы

січня 12, 2015Події, Політика

11-01-2015 01:44 | Категорія: Велика Британія, Війна, Європа, Записки, Італія, Канада, Національна безпека, Нідерланди, Німеччина, Політика, Польща, Росія, США, Україна, Франція, Школа критичного мислення

Все граждане свободного мира, все мы скорбим вместе с Францией по жертвам расстрела Charlie Hebdo, убитым полицейским и заложникам во Франции. Но не стоит забывать о том что одновременно идёт не на час не прекращаясь начатая Владимиром Путиным гораздо более масштабная и страшная война против Украины удачно названная «гибридной» где уже погибло более 5000 человек и миллионы жителей Луганской и Донецкой областей превратились в беженцев. Эта гораздо более масштабная война в значительной степени ведётся силами дисперсионно террористических подразделений спец служб России, а собственно войсковые части РФ привлекаются по мере необходимости.

С высокой долей вероятности то, что произошло во Франции это открытие путиным «второго фронта» гибридной войны на территории Европы и других демократических стран. Какие факты свидетельствуют в пользу этого утверждения и какие могут последовать дальнейшие события за этим чудовищным террактом.

Как и в любом преступлении всегда нужно смотреть кому это выгодно и какие цели это преступление преследует. Наиболее заинтересованной страной в терактах во Франции безусловно является не мифическая Аль Каеда, про которую уже очень давно не слышно, а именно путинская Россия которая развязав войну с Украиной оказалась в критической ситуации международной изоляции и экономического коллапса который последует скоро если санкции в ближайшее время не отменят. Очевидно, что Владимир Путин не сможет вывести войска с Украины без потери лица и власти, что для него смерти подобно, а цивилизованный мир их не отменит без вывода войск с Украины. Публично оскорблённый в Австралии загнавший себя в исторический тупик и жаждущий мести злобный карлик решил разрубить гордиев узел противоречий с Западом типично чекистскими методами которые кстати он уже давно отрабатывал сначала в России, а потом применил в Украине — начать террористическую атаку против ЕС используя агентуру в мусульманских экстремистских организациях. Если мы оглянемся на 15 лет правления путина то увидим, что с момента его прихода к власти на подрыве жилых многоэтажек в Москве и Волгодонске и чудовищной войны в Чечне практически не было года когда в Москве или других городах России не совершались массовые теракты причём не против полиции, чиновников или военнослужащих, а именно против мирных граждан. Имеется очень большое количество доказательств, что за всеми этими страшными терактами стояло отнюдь не мусульманское подполье, а специально обученные и подготовленные спецподразделения и их целью являлось создание в России атмосферы постоянного страха и неуверенности граждан, что поддерживало популярность президента мачо. В последних терактах спецслужб перед вторжением в Украину произошедших в Волгограде когда были взорваны автобус, троллейбус и вокзал в конце 2013 года уши конторы уже откровенно торчали отовсюду и оказались препарированы специалистами и выложены в интернете.http://skyfootman.livejournal.com/27475.html http://www.aboutru.com/2014/01/volgograd-30/

http://berkut77.livejournal.com/215090.html

Во всех этих терактах естественно обвинили мифических приверженцев джихада из Дагестана, причём все они как всегда были уничтожены при штурме, но так же как в Париже Шериф Куаши один из них в осаждённом доме в Дагестане перед штурмом «успел передать исчерпывающую информацию о причастности их группы к терактам в Волгограде». Так что признания Шарифа во Франции калька с отработанной конторой десятилетиями в России технологии заметания собственных следов и перевода стрелок в нужном направлении.

В начале 2014 года я через друзей уже знал, что боевые подразделения профессиональных убийц диверсантов из России с тяжёлым вооружением заброшены в Донецкую, Луганскую и Харьковскую область и через 3 месяца там начался мятеж спланированный Кремлём и Лубянкой. Не смотря на то что мы предупредили своих друзей в Украине  об этом сценарии возможно нам не поверили  и отстоять удалось только Харьков где к нашей информации отнеслись наиболее серьёзно.

И вообще вся эта история с реинкорнацией Аль Каеды, боевиками с гранатомётами в центре Парижа мистическим образом уходящим от преследования, а потом захватывающими заложников многим русским до боли напоминает то, что десятки раз происходило в России. Если ещё и добавить к картинке предотвращённых спецслужбами Франции подрыв метро в Париже который должен был случится за день до нападения совпадение в Москвой 100%. Ещё одним косвенным подтверждением реальности сценария дестабилизации ЕС через диверсии  со стороны  радикального мусульманского подполья является полученная мной  в октябре 2014 г  месяца назад информации о том, что путин после отказа КНР финансировать газовую трубу отдал приказ агентуре в преимущественно мусульманских районах Китая провоцировать беспорядки против центральной власти КНР! Думаю спецслужбы Китая смоги предотвратить теракты подобные случившимся в Париже, ну и бороться с терроризмом проще в авторитарной стране где права человека не настолько ценятся как в Европе.

Стоит вспомнить, что в период русско-чеченской войны в страны ЕС и Канаду хлынул поток беженцев из Чечни получивших политическое убежище. Думаю любому профессионалу понятно, что это было идеальное время для засылки агентуры спецслужб завербованной среди мусульманского подполья задачей который стало внедрение в радикальные мусульманские организации этих стран и получение над ними контроля. Франция оскорбившая путина с отказом отправлять Мистрали и всегда бывшая слабым звеном НАТО за счёт исторических связей с Россией оказалась идеальной жертвой террористической атаки. Что особо символично за день до теракта Олланд заявил о желательности снять санкции с России и тут же получил теракт, что лишний раз свидетельствует как опасно идти на сделку с дьяволом.

Если спецслужбы Запада не проведут превентивных арестов террористической сети опирающейся на грязные коррупционные деньги из России отмытые в ЕС высока вероятность новых терактов в городах ЕС и Канаде, США думаю справятся с угрозой новой «гибридной войны». Ну а несомненной целью преследуемой организаторами этих чудовищных преступлений против граждан демократических стран является их дестабилизация, что должно по мнению Кремля отвлечь их внимание от войны в Украине. Ну а Кремль тут же вбросит своего «Троянского коня» отказ Европы от санкций в отношении России в обмен на «руку помощи» России в предотвращении мифической исламистской угрозы, очистив от нафталина давнишнюю идею мистической роли России как спасителя Европы от исламского джихада. Ну и министр Лавров который безусловно в курсе откуда ростут ноги у всей этой истории завтра будет проливать крокодиловы слёзы по невинно убиенным ужасными мусульманскими террористами журналистам и приносить «искренние соболезнования народу Франции».

Искренне надеюсь, что чудовищные планы большого террора и перенесения гибридной войны в Европу получится предотвратить!

http://pshelkov.livejournal.com/46652.html

Нацисты в Донецке убили мирных украинских граждан

березня 15, 2014Події

14-03-2014 02:03 | Категорія: Донеччина, Кримінал, Новини

Сегодня в Донецке нацистские ублюдки убили Диму Чернявского. Я хорошо его знал. Это был безобидный, немного стеснительный парень, не боевик, не радикал. Сегодня мама ждала его домой, а он не пришел. Его зарезала какая-то макака, наемник или накрученный провокаторами идиот. Просто за то, что Дима пришел на митинг за единство своей страны. На мирный митинг. Говорят, убили еще двух человек, пока не знаю, кто они. Много пострадавших в критическом состоянии.

Вечная память

Сегодня на мирных, безоружных граждан в моем городе впервые в его истории напали террористы. Они убили людей ни за что, просто на ровном месте, чтобы создать хаос и панику. Чтобы погрузить город в страх. А менты просто стояли и смотрели, как это происходит.

Арестованному Павлу Губареву за сегодняшнее следует пришить еще одну статью – организацию массовых убийств. И закрыть навсегда, до конца жизни. Это его шакалы там бегали. Кроме того, нужно сейчас же брать других организаторов террористических бандформирований, открыто призывавших к насилию и расправам. Хрякова, Бунтовского, Барышникова, Ольхина, Пургина – все они известны и не скрываются. Именно они, а также еще несколько человек разжигали ненависть и натравливали нацистов на мирных граждан Украины. Арестовывать и этапировать в Киев. Если это не будет сделано, считайте Авакова и милицейское руководство Донецкой области, назначенное им, пособниками террористов и предателями.

http://frankensstein.livejournal.com/501545.html

ЗАПОВІТ

березня 8, 2014Духовність, Події

 

Як умру, то поховайте

Мене на могилі,

Серед степу широкого,

На Вкраїні милій,

Щоб лани широкополі,

І Дніпро, і кручі

Було видно, було чути,

Як реве ревучий.

Як понесе з України

У синєє море

Кров ворожу…отоді я

І лани і гори ‑

Все покину і полину

До самого Бога

Молитися…а до того

Я не знаю Бога.

Поховайте та вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров’ю

Волю окропіте.

І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом.

 

Росія розв’язала війну з Україною

березня 1, 2014Події

 

Дивно дивитися на українських беззубих політиків у цій ситуації, яка дихає війною. Верховна рада збереться, можливо, завтра для оголошення мобілізації! Це у час, коли ворожі війська топчуть нашу землю, коли президент Росії готується ввести війська на всю територію України! Коли в Росії приймаються закони на виправдання війни. Така безалаберність гідна покари! Почалася війна. Росія напала на Україну без оголошення війни. Як у свій час Гітлер. Ми, громадяни України, незалежно від національності та віросповідання,  мусимо зрозуміти, що Росія ‑ агресор. Мусимо зрозуміти ще одне. Росія все більше стає фашистською державою. В неї після війни з Грузією зросли територіальні апетити. Вони не покарані за свої фашистські дії з Грузією. На жаль, світова спільнота у випадку з рсійсько-грузинською війною виявилась нездатною покарати загарбника. Не надіймося ні на кого. Україна ‑ наша Батьківщина. Ми за неї відповідальні.

Вимагаймо від наших політиків негайної повної мобілізації у зв’язку з нападом Росії.

Наші медіа повинні перейти на воєнне становище і повністю висвітлювати стан війни та підтримувати наш захист.

Відключити ворожі засоби інформації з українського ефіру.

Наше господарство має перейти на воєнне становище.

Мусить бути негайно створене Верховне Командування для керування воєнними діями.

У разі нестачі зброї попросити постачити її дружні нам країни.

Станемо усі на оборону нашої Батьківщини!

Віталій Нахманович: відкрите звернення до Президента України

грудня 11, 2013Події, Українські проблеми. Політика

10-12-2013 12:23 | Категорія: Записки

Вікторе Федоровичу, Я не є Вашим прихильником. Я також не є прихильником Вашої партії. Я не поділяю ідеї людей, які за Вас голосують. Я буду дуже радий, якщо Ви підете з посади Президента України. Але мені не байдуже, у який спосіб Ви це зробите. Не тому, що мене дуже непокоїть Ваша особиста доля. А тому, що мене непокоїть доля всієї України, а відтак і моя власна. Якщо Вас переоберуть на чергових або, навіть, позачергових виборах, то це означає особисто для Вас можливість спокійно жити на покої й насолоджуватися неправедно нажитими статками, що наочно демонструють три Ваші попередники. Для України це означатиме збереження внутрішнього миру, демократичного устрою і європейських перспектив. Якщо Вас скине революція, то у кращому випадку Ви помрете на еміграції, а у найгіршому Вас спіткає доля Каддафі або Чаушеску. Але навіть на еміграцію Ви не зможете прихопити заводи та порти, футбольні клуби та маєтки, які Ваша родина так вдало нажила останніми роками. Вашу бізнес-імперію радо розтягнуть на шматки, і першими у цій справі стануть сьогоднішні Ваші соратники. Можливо, я б навіть зловтішався з цього, якби для України це не несло загрози чергової кривавої бані, популістської диктатури та кінця європейських мрій. Тому я звертаюся до Вас. Звертаюся не як громадянин. Як громадянин я виходжу на Майдан. Я звертаюся до Вас як історик. Я розумію, що Ви історії не знаєте. Це не Ваша провина, історії не знає, напевно, ніхто із наших політиків. Історії не знають і Ваші радники, і це також звична українська проблема. Тому я просто хочу повідомити Вам декілька речей. 1. Коли на вулицю з протестом виходить півмільйона осіб, то це не буває за гроші. Можна тримати за гроші тисячу, дві, три, навіть, десять, якщо не довго. Але історія не знає такого, щоб за гроші виходили півмільйона. 2. Не вводьте себе в оману обличчями лідерів нашої опозиції. Їх неспроможність домовитися між собою та застосувати радикальні засоби – це, насправді, Ваша остання надія. Якщо Ви не підете на компроміс із людьми, що до нього готові, знайдуться інші лідери, які Вже не будуть вести переговори. Повірте, такі вже є, хоча ні Ви, ні ми ще не здогадуємося, хто це. Адже історія, як і природа, не терпить порожнечі. 3. Коли на вулицю виходить півмільйона, то їх не можна розігнати силою. Можна влаштувати «Криваву неділю», але потім це обернеться барикадами. І чи є у Вас козаки, як у російського імператора, що б радо кинулися розганяти народ? Чи буде Ваш «Беркут» так само завзято стріляти, як вони б’ють кийками? Адже кийками неможливо розігнати півмільйона. 4. Ви можете сказати, що за Вами стільки же людей, скільки і проти Вас. Але чи можете Ви їх показати? Що ці люди готові зробити, щоб підтримати Вас? Де Ваші півмільйонні мітинги? І що, зрештою, це доводить: що країна готова до громадянської війни? 5. І ще одне. Столиця України – Київ, а не Харків, Донецьк чи Сімферополь. Неможливо правити країною, якщо ти не контролюєш столиці. 6. У Вас економіка у жахливому стані? Але ж це і наша економіка. Путін здійснює на Вас шалений тиск? Але він так само тисне і на нас. Європа не хоче надати Вам реальної допомоги? Але і нам вона так само допомагає лише палкими промовами. Якщо Ви дійсно хочете розв’язати ці проблеми, ми готові робити це разом. Але разом – це означає відновити чесні вибори і прозору виборчу систему, повернути повноваження уряду і створити уряд, відповідальний перед парламентом, припинити судове свавілля та захоплення бізнесу. Повірте, це не катастрофа. Це просто означає повернутися до ситуації, що була напередодні Вашого приходу до влади. Ви ще можете це зробити, й ті, хто стоїть на Майдані, Вас підтримають. Вікторе Федоровичу, Ви майстерно тримаєте паузу, але колись Вам все ж таки доведеться щось сказати. Не помилиться, адже від Ваших слів залежатиме і Ваша особиста подальша доля. І не забаріться, адже може статися так, що Вас вже ніхто не схоче слухати. Віталій Нахманович, історик – See more at: http://www.vaadua.org/news/vitaliy-nahmanovich-vidkrite-zvernennya-do-prezidenta-ukrayini#sthash.NqrzxKU5.dpuf


Copyright © Блог Василя Кондрата (Vasyl Kondrat Blog). All rights reserved.